Mene Etusivulle
Mene Etusivulle
Haku

Kauppahalli Joensuun vuokrattavat tilat

Vuokratilat 8–9

Kaksi vierekkäistä, toisiaan täydentävää myymälätilaa

Vuokratilat 8 ja 9 muodostavat yhdessä erinomaisen kokonaisuuden pienelle myymälälle tai palvelupisteelle. Ne sijaitsevat näkyvimmällä mahdollisella paikalla: aivan Kauppahallin Torikadun puoleisen sisäänkäynnin edessä ja sen välittömässä läheisyydessä. Asiakkaat kulkevat tilojen ohi ensimmäisenä sisään astuessaan, mikä tekee niistä poikkeuksellisen houkuttelevia.

Vuokratila 8 – 13,7 m²

  • Vesipiste ja myyntipöytä
  • Sijainti suoraan Torikadun sisäänkäynnin edessä
  • Soveltuu erinomaisesti pieneksi erikoismyymäläksi

Vuokratila 9 – 8,8 m²

  • Vesipiste ja myyntipöytä
  • Sijainti Torikadun sisäänkäynnin vieressä
  • Toimii parhaiten yhdistettynä tilaan 8

Yhdessä muodostuu monipuolinen ja joustava kokonaisuus

Tilat 8 ja 9 voidaan vuokrata joko erikseen tai yhdessä, jolloin ne tarjoavat yhteensä 22,5 m² tehokasta myymälätilaa. Yhdistettynä tiloihin mahtuu esimerkiksi:
  • pientä erikoismyyntiä
  • käsityö- tai lahjatavaraliike
  • paikallistuotteiden myyntipiste
  • palvelupiste, joka hyötyy asiakasvirroista
Kauppahallin keskeinen sijainti Joensuun torilla ja Toriparkin yhteys tuovat tiloille ympärivuotisen näkyvyyden ja helpon saavutettavuuden. Torikadun sisäänkäynti on yksi hallin vilkkaimmista, mikä tekee näistä tiloista houkuttelevan vaihtoehdon pienelle yritykselle.

Tila 8:

Tila 9:

Jätä yhteydenottopyyntö

Kerro meille kiinnostuksesi tilasta, niin olemme pian yhteydessä.Ota yhteyttä sähköpostilla osoitteeseen kauppahalli.pko@sok.fi tai tällä lomakkeella.
Pakolliset kentät on merkitty tähdellä (*).
Painamalla "Lähetä" hyväksyt tietosuoja- ja rekisteriselosteen sisällön. Lisätietoja henkilötietojen käsittelystä saat osoitteesta pko.fi/tietosuoja